ГлавнаяФорум


| RSSСереда, 24.04.2024, 01:02
[ · Нові повідомлення · Участники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Молодіжний форум » Розваги » Дискотека (ваші відгуки про цей заклад!)
Дискотека
PalachДата: П'ятница, 30.11.2007, 02:05 | Повідомлення # 1
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 42
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
В цій темі прошу писати ваші відгуки,обговорювати події що там трапляються и т.д. cool

Я гадаю,що сама дискотека "достойна",але 6 грн за вхід це занадто і тим паче до 00:30.За такі гроші можна було і до 02:00 зробити.Ну а пока буду сидіти в "Сегеля"до безкоштовної,а потім пару хвилин там постою.

НаткаДата: П'ятница, 30.11.2007, 22:59 | Повідомлення # 2
Группа: Користувач
Повідомлень: 9
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Моей дочке 16.5 лет.Когда она гостит у бабушки в Криничках,то обязательно с сестрой Настей ходят на дискотеку.Вчера она поехала в Кринички -факт,что сегодня они на танцах!Завтра приедит - распрошу у нее о дискотеке ,как она оценит,ее мнение и т.д. и затем напишу о ее взгладе со стороны нового человека.

Натка
PalachДата: П'ятница, 07.12.2007, 04:01 | Повідомлення # 3
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 42
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
О,а хто це в вас данька?І з нем народження!!!!!
НаткаДата: П'ятница, 14.12.2007, 17:07 | Повідомлення # 4
Группа: Користувач
Повідомлень: 9
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Огромное спасибо за внимание и день рождение!! biggrin А дочку мою зовут Алиной,она одесситка и она любит танцевать.Дома она неходит на дискотеки:во-первых у нас цены на дискотеке ,ну наверное раз в 10 больше , cool а во-вторых (хоть девочка и хорошенькая),но невстречается нискем еще пока. Всему свое время!!

Натка
PalachДата: Субота, 15.12.2007, 01:43 | Повідомлення # 5
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 42
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Ну як я міг обійти увагую саму активну учасницю нашого форуму! cool .
Так,з цінами звичайно різниця велика,я сам навчаюсь в м.Дніпропетроіську і там рідко дозволяю собі ходити на дискотеки.
НаткаДата: П'ятница, 21.12.2007, 16:20 | Повідомлення # 6
Группа: Користувач
Повідомлень: 9
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Наверное и большенство всех участников сайта -студенты вузов,поэтому практически никто и невстречается в интернете.Выходные пролетают быстро,пока отоспишся,пообщаешся,на танцы или с друзьями .........вот и выходной закончился!!Знакомо до ужаса.........А где учишся?И кем будеш после окончания учебы?Ох,этож уже скоро сесии........Удачи тебе!!!! wink

Натка
RomulДата: Четверг, 07.02.2008, 02:59 | Повідомлення # 7
-<>-{Лорд}-<>-
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 79
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Після місяця без дискотеки Богатиря, ми отримали нову дискотеку, на жаль не знаю хто її круте, мені відомо тільки його нікнейм(Wolf). Я вже встиг її відвідати, вдалось провсковзнути на халяву batman то мої враження не дуже добрі. Музичний репертуар що я встиг прослухати мені сподобався, але оформлення дискотеки залишає бажати кращого, ціна я гадаю відповідна - 3грн.

Чем шире наши морды, тем теснее наши ряды!!!
VikingДата: Неділя, 10.02.2008, 16:00 | Повідомлення # 8
Группа: Свій
Повідомлень: 24
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
так 3грн. звісно не великі гроші, а на мою думку ціна не повина відігравати велику роль на якості. а саме такий випадок ми можемо спостерігати. якщо вже DJ взявся за дискотеку, то потрібно організувати щось путнє, а не так. щоб лише для виду. dont

В єдинстві сила!!!
Sanja-ZДата: Вівторок, 12.02.2008, 01:07 | Повідомлення # 9
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Я вважаю що якість нашої дискотеки відповідає її ціні. У всякому разі я тепер можу собі дозволити і потанцювати і на зекономлені гроші ковтнути пива :), і непотрібно тепер чекати 23.00. Піти на дискотеку за 3 грн. це кращий варіант ніж безкоштовно піти в заригане Джерельце, де смердить ЛАЙНОМ wacko Я вважаю що наща дискотека в порівнянні з іншими сільскими дискотеками, є найкращою.

Слава Україні!!!
ArtesДата: Вівторок, 12.02.2008, 19:18 | Повідомлення # 10
Группа: Свій
Повідомлень: 2
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Я вважаю що наша дискотека стала відстойною як по інтер’єрним параметрам так і по музичним. Краще напитися з друзями і піти в "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" booze

Во славу Плети
RomulДата: Середа, 13.02.2008, 17:22 | Повідомлення # 11
-<>-{Лорд}-<>-
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 79
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Artes, мені такий розклад проведення вечору не подобається а ле куди я можу дітися cool

Чем шире наши морды, тем теснее наши ряды!!!
VikingДата: Субота, 16.02.2008, 11:40 | Повідомлення # 12
Группа: Свій
Повідомлень: 24
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Romul, якщо брати до уваги інші сільські дискотеки, то можу посперечатися. знаю ряд сел нашого району, де дискотека краще. але краще погана дискотека чим джерельце.

В єдинстві сила!!!
madДата: Понеділок, 10.03.2008, 19:32 | Повідомлення # 13
Группа: Користувач
Повідомлень: 4
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Джерельце - САРАЙ

Меня всегда преследуют умные мысли, но я все равно быстрее!!!
=)
ronyaДата: Субота, 22.03.2008, 17:49 | Повідомлення # 14
Модератор
Группа: Користувач
Повідомлень: 25
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
привет всем я ща работаю помошніком DJ в клубе здесь можите говорить какие песни вы хотели слышать на диско biggrin

моя ася "387646794" Обращайтесь если что!Мой сайт про ПАРКУР<BR>
Sanja-ZДата: Неділя, 23.03.2008, 01:05 | Повідомлення # 15
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Привет Роня!!! Як справи? Пише тобі Саня з вул. Нагорной 37. Хочу слухати Nirvana, і Kazantip! biggrin biggrin biggrin

Добавлено (23.03.2008, 00:57)
---------------------------------------------
Привіт криничанська молодь!!! Хочете провести гарно вечір??? Тоді йдіть до зариганого Джерельця, де смердить лайном smile А якщо чесно то підіть краще на дискотеку там пільш приємна атмосфера, і гарні дівчата smile smile smile

Добавлено (23.03.2008, 01:05)
---------------------------------------------
Ромул, дай рекламу про сайт! Пронього майже ніхто не знає. Раджу на сайті зробити чат, якщо це можливо.


Слава Україні!!!
Форум » Молодіжний форум » Розваги » Дискотека (ваші відгуки про цей заклад!)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Всі права захищені, при будь-якому використанні ресурсів сайту ссилка на сайт обов'язкова. © 2007-2009Використовуються технології uCoz