ГлавнаяФорум


| RSSП'ятница, 26.04.2024, 04:35
[ · Нові повідомлення · Участники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Молодіжний форум » Розваги » Інші засоби розваг (Як можна розважитися, пишіть сюди.)
Інші засоби розваг
VikingДата: Субота, 16.02.2008, 11:53 | Повідомлення # 1
Группа: Свій
Повідомлень: 24
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Тут ви можете ділитися своїми секретами корисного проводження часу. Викладайте тут всю інформацію про те, як можна релаксувати, чим ще можна занятися в нашому селищі.

В єдинстві сила!!!
Sanja-ZДата: Середа, 02.04.2008, 01:35 | Повідомлення # 2
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
В Криничках у вільний час можна займатися лише однією справою, яка не впливає на здоров'я: це пограти у Counter-Strike:), чи піти на город посапати цибулю.
А якщо на здоров'я байдуже, то піти до центру ковтнути пива:)
А якщо чесно найкраще активно відпочити на природі з найкращими друзями, та коханою людиною!


Слава Україні!!!
SUDORGAДата: Неділя, 04.05.2008, 20:38 | Повідомлення # 3
Группа: Користувач
Повідомлень: 2
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Вообще-то пиво зло!!!Поймите это наконец-то!!!Толку от него не будет,оно не помогает раслабится,это просто так кажется.
Лучше всего в Криничках это посидеть с друзьями или с девушкой в центре,в парке(если бы всякие-там долб""""бы не ламали,не гадили на лавочки),на водопаде,на пляже(пляжем я называю то место,которое посыпано песком(на центральном ставке).Смотря кому где нравится.Мне лично нравится только в одном месте-не скажу где оно,а то и так места мало осталось,плюс тишина и покой хорошее удовольствие

Добавлено (04.05.2008, 20:38)
---------------------------------------------
А вообще-то ребята,дуйте все на дискотеку!Она кажется такой хре"""""ой из-за того что мало кто ходит.Вот если бы народу побольше,то было бы намного веселей.А вот скоро открывается старый сарай,гнойник-летник.Быстрей бы его подорвали к чертям собачим!!!!Хватит уже!!!!Мне как-то все равно,я туда редко ходил,но вот моя девушка будет гулять там,итог-я вместе с ней.Это полный П!!!!!Там нормально не погуляешь.Даже если для тебя заказан столик и ты со всей своей компанией празднуете чье-то день рождения,всё равно какие-то козлы испортят настроение тебе,друзьям и того хуже девушке.Короче,рулим все на дискотеку!!!Или на природу


Чем труднее бой-тем слаще победа!
Sanja-ZДата: Неділя, 04.05.2008, 21:52 | Повідомлення # 4
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
SUDORGA, братан я з тобою згоден! thumb На природі самий нейкращий відпочинок. А дискотека унас не така й погана, навпаки вона КЛАСНА!!!!!!! Тому що там відпочивають нормальні люди, а не бидло! До речі у мене з дівченою така ж ситуація, тягне мене в той клятий лабаз!!!! Хоча в загалі то і влабазі не погано, аби там менше бидланів відпочивало wacko

Добавлено (04.05.2008, 21:52)
---------------------------------------------
До речі, у вільний час всім рекомендую прочитати якусь цікаву книжку. Сам так розслабляюсь і всім раджу!!!!!! biggrin


Слава Україні!!!
RomulДата: Вівторок, 06.05.2008, 00:48 | Повідомлення # 5
-<>-{Лорд}-<>-
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 79
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
SUDORGA, давайте організуємо знак протесту якось, зберемо однодумців під гаслом "На Х*Р летник!!!!!!"(в мене наприклад багато знайомих цю ідею підтримає), і будемо ходити на дискотеку.

"А мы по локоть да закатаем рукава,
А мы летник расх... на дрова..........."


Чем шире наши морды, тем теснее наши ряды!!!
ArtesДата: Вівторок, 06.05.2008, 01:26 | Повідомлення # 6
Группа: Свій
Повідомлень: 2
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
evil Romul, я з тобою повністю згоден)) На Х*Й "летник" evil

Во славу Плети
Sanja-ZДата: Середа, 07.05.2008, 16:48 | Повідомлення # 7
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Чуваки, я з вами На Х*Й "летник"!!! Всю свою братву потягну на диско smile

Слава Україні!!!
RomulДата: Четверг, 08.05.2008, 22:24 | Повідомлення # 8
-<>-{Лорд}-<>-
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 79
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Підбурюєм народ в Пятницю і валим всі на дискотеку. Потрібно зібрати якомога більше народу на дискотеку.
В мене промайнула божевільна ідея накупляти в секонді футболок і розмалювати їх з назвою сайта або нашим теперішнім гаслом cool


Чем шире наши морды, тем теснее наши ряды!!!
Sanja-ZДата: П'ятница, 09.05.2008, 01:01 | Повідомлення # 9
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Хлопці мені здається що можжна не погано розважитись на Нашому сайті тільки треба зібрати людей побільше і зробити чат могутніший biggrin До речі сьогодні показував одногрупникам фотки Криничок, то всі в один голос сказали що в нас дуже гарне село! biggrin

Слава Україні!!!
VikingДата: Понеділок, 12.05.2008, 23:18 | Повідомлення # 10
Группа: Свій
Повідомлень: 24
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Quote (Romul)
"А мы по локоть да закатаем рукава,
А мы летник расх... на дрова..........."

Якщо росх.... летнік на дрова, а діско зачинять, то де тоді відпочивати окрім "Джерела"?


В єдинстві сила!!!
RomulДата: Вівторок, 13.05.2008, 15:01 | Повідомлення # 11
-<>-{Лорд}-<>-
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 79
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Viking, ці строки я вимов до того як взнав за закриття дискотеки wink

Чем шире наши морды, тем теснее наши ряды!!!
Sanja-ZДата: Субота, 24.05.2008, 03:24 | Повідомлення # 12
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Чуваки, всі розважальні заклади вже закрили, лишилася дискотека, яку закриють на днях! Що робити, іти в Лабаз??? На..й Лабаз!!!!!!!!!!!!!! Я ситий по завязку цими конюшнями!!!!!!!! Мабуть прийдеться знову їздити в сусіднє село на тусовки.

Добавлено (18.05.2008, 21:44)
---------------------------------------------
Хлопці, оце мабуть нікуди не буду хотити гулять, буду сидіти на krinichvillage.pp.net.ua створвати активність biggrin

Добавлено (24.05.2008, 03:24)
---------------------------------------------
Шановні закохані!!!!!!!!!! Пропонуємомо Вам започаткувати в Криничках міст кохання! Всі бажаючі можуть скріпити своє кохання LOVE ЗАМКОМ, закрыпивши замок з іменами закоханих на новому мосту який знаходиться быля пам'ятника перемоги. biggrin biggrin biggrin biggrin heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart


Слава Україні!!!
GRAFДата: Четверг, 29.05.2008, 19:43 | Повідомлення # 13
Группа: Користувач
Повідомлень: 10
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Молодець!!!
Я сьогодні якраз хотів запропонувати теж саме!!!
Я думаю в кожного є "Маленька" яку він кохає biggrin , так чому ж не закріпити ці почуття щей таким способом!? cool
Головне, щоб потім свій замочок не довелось зрізати, тому що ключі від нього викидаються в воду.
P.S.
Я ось тільки знайду гідний замок, придумаю як краще нанести напис і одразу ж туди. Також можна буде щоб вперше це робила не одна пара, а декілька!
Я думаю Олександр з Вікторією згодяться піти знами!!!


Лучшая месть - забвение,
Оно похоронит врага в прахе его ничтожества!
Sanja-ZДата: Вівторок, 03.06.2008, 16:12 | Повідомлення # 14
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Люди, чим зайнятися в Криничках, якщо не курю, не п"ю, всі друзі одружені (нідокого піти в гості), кохана дівчина далеко від мене, і дома немає інтернету????????

Слава Україні!!!
VikingДата: Вівторок, 03.06.2008, 19:36 | Повідомлення # 15
Группа: Свій
Повідомлень: 24
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Sanja-Z, Сапай цибулю, читай книжку, прибирай свою територію. І взагалі займайся суспільнокорисною працею.

В єдинстві сила!!!
Форум » Молодіжний форум » Розваги » Інші засоби розваг (Як можна розважитися, пишіть сюди.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Всі права захищені, при будь-якому використанні ресурсів сайту ссилка на сайт обов'язкова. © 2007-2009Використовуються технології uCoz