ГлавнаяФорум


| RSSВівторок, 23.04.2024, 20:39
[ · Нові повідомлення · Участники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sanja-Z  
Форум » Молодіжний форум » Наша молодь в майбутньому » Деградація молоді (У цій темі прошу обговорювати неадекватну поведінку молоді)
Деградація молоді
Sanja-ZДата: Середа, 28.05.2008, 01:09 | Повідомлення # 1
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Хочу дізнатися вашу думку щодо деградаціїї нашої молоді. Чому останнім часом молодь веде себе не адекватно, що і хто впливає на іхню поведінку? Навіщо молодь приєднується в ряди неформалів (такі як Ємо, СкінХед, Панки та ін.), навіщо створюють свої секти? І взагалі що руйнує нашу молодь?

Слава Україні!!!
GRAFДата: Четверг, 29.05.2008, 19:52 | Повідомлення # 2
Группа: Користувач
Повідомлень: 10
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Я думаю тому, що зараз нема ідеалів dry , ніхто не хоче брати приклад ні з спортсменів, ні з вчених і тим більше з політиків, тому вони вигадують якісь свої ідеали, поняття, для них краще поклонятись якимсь вигаданим темним силам, абож тому самому Гітлеру!!! cry
А саме погане, те, що нічого вже зробити неможливо!!!


Лучшая месть - забвение,
Оно похоронит врага в прахе его ничтожества!
Sanja-ZДата: П'ятница, 30.05.2008, 20:54 | Повідомлення # 3
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
GRAF, я вважаю що все можна змінити потрібно лише змінити владу в Україні, яка б забезпечила молодь роботою і нормальним безкштовним навчанням, і яка б хоч трішки подбала про нас. Необхідно розгорнути анти рекламу неформалам і пі***асам!!!!!!!! Зацікавити молодь у спорті, наприклад так як робить Ronja. Потрібен нормальний міністр культури.

Слава Україні!!!
GRAFДата: Субота, 31.05.2008, 13:00 | Повідомлення # 4
Группа: Користувач
Повідомлень: 10
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Потрібен, але куди ж діти старого?
Щоб змінилась влада, потрібно не одне дисятиліття!


Лучшая месть - забвение,
Оно похоронит врага в прахе его ничтожества!
VikingДата: Понеділок, 02.06.2008, 21:59 | Повідомлення # 5
Группа: Свій
Повідомлень: 24
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Sanja-Z, Відсутність можливості самовиразитисяя. от що руйнує нашу молодь, а ще класова нерівність. Бажання виразитися, показати себе, відчути себе в рівних умовах з усима і змусити поважати себе сприяє деградації молоді.

В єдинстві сила!!!
Sanja-ZДата: Вівторок, 03.06.2008, 16:28 | Повідомлення # 6
Группа: Модератори
Повідомлень: 70
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Viking, класна думка! Згоден на 100%. GRAF, старого мін.культури нікуди не дінеш, хіба що .........
Мені згадалась реклама, в якій звучали такі слова: "Так може танцювати лише той хто не курить", це була анти реклама тютюнових виробів. Було б не погано зробити подібну антирекламу неформалам і під***ам і прокручувати її кожні 15 хвилин. Можливо б їхня кількість зменшилась, принайні б пригальмувався розвиток цього посміховища.


Слава Україні!!!
VikingДата: Вівторок, 03.06.2008, 19:33 | Повідомлення # 7
Группа: Свій
Повідомлень: 24
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Sanja-Z, якраз реклами не потрібно (її і так вистачає). Треба надати молоді нові можливості проявляти себе, але так щоб ці можливості контролювалися. От лише проблема які це можливості і хто їх буде контролювати. Владі ніхто не довіряє, та й вона навіть не може впоратися зі своїми повноваженнями, не те що їй потрібна молодь. А навіть якщо і влада, то вона може використовувати молодь у своїх цілях, надавши прицьому мінімальні можливості. але добре все розпіаривши.

В єдинстві сила!!!
KrinichVillageДата: Вівторок, 14.07.2009, 17:27 | Повідомлення # 8
Admin
Группа: Адміністратор
Повідомлень: 39
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Viking, соціальна реклама дуже непогана зброя при боротьбі з деградацією молоді, оскільки при бгатократному перегляді одного відеоролика він запамятовується підсвідомо.А от щодо звичайної реклами на Біг бордах , на телебачені та печаті необхідно її зменшити або взагалі заборонити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ленин такой молодой!
LieksaДата: Субота, 25.06.2011, 17:40 | Повідомлення # 9
Группа: Користувач
Повідомлень: 5
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Привіт усім! Sanja-Z, погоджуюсь з Вами, що для того, щоб молодь розвивалася, необхідно створювати усі умови для її розвитку. На жаль, український уряд не так сильно цим переймається. Проте, якщо молода талановита людина прагне самореалізуватися, то він або вона обов'язково знайде таку можливість. Можу навіть навести приклад. Одна моя знайома пише дуже гарні твори. І їй запропонували надіслати їх до журналу "Дніпро" (http://www.dnipro-ukr.com.ua). Звичайно, вона поставилася до цього скептично. І через деякий час її твори потрапили до одного з номерів.

Додано (25.06.2011, 17:40)
---------------------------------------------
Держава не створює таких можливостей для молоді. Цей владний пофігізм повільно вбиває націю. Тому варто самостійно шукати варіанти для саморозвитку. Особисто мене захоплює українська поезія та література. І сама трохи пишу вірші та прозу. До речі, журнал "Дніпро" друкує твори молодих авторів. http://www.dnipro-ukr.com.ua

newstra33Дата: Четверг, 14.12.2023, 12:01 | Повідомлення # 10
Группа: Користувач
Повідомлень: 2
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Як психолог та гештальт-терапевт, я глибоко занурився у вивчення складних життєвих обставин, в яких виховуються діти сучасності. Розуміння того, які умови можуть призводити до вияву насильства, стало для мене ключовим. Рекомендую звернутися до порталу новин https://womo.ua/ для отримання детальної інформації та цікавих тем для батьків щодо виховання дітей. Цей портал належить до найбільш авторитетних джерел новин у сфері виховання дітей. Тут батьки отримують інсайти по сучасним підходам до виховання та розуміння особливості психології дітей.
Форум » Молодіжний форум » Наша молодь в майбутньому » Деградація молоді (У цій темі прошу обговорювати неадекватну поведінку молоді)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Всі права захищені, при будь-якому використанні ресурсів сайту ссилка на сайт обов'язкова. © 2007-2009Використовуються технології uCoz