ГлавнаяФорум


| RSSСереда, 01.05.2024, 12:35
[ · Нові повідомлення · Участники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Селищний » Кальян
Кальян
oksana_pavlovaДата: Понеділок, 28.08.2023, 16:13 | Повідомлення # 1
Группа: Користувач
Повідомлень: 9
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Хто має кальян, де купували?
olegkrasnov2602Дата: Понеділок, 28.08.2023, 17:08 | Повідомлення # 2
Группа: Користувач
Повідомлень: 5
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Привіт, просто класне питання і я взагалі впевнений що багато хто в ньому зацікавлений і до речі багато любителів кальяну цілком непогано захоплюються і електронними цигарками, так ось в інтернет магазині "Vapoolab" https://vapoolab.com.ua/ можна знайти абсолютно все і для кальяну і для електронного паріння - дуже вигідний варіант непогано заощадити, так що зверніть увагу на такий варіант.
kykanaslivaДата: Субота, 04.11.2023, 16:42 | Повідомлення # 3
Группа: Користувач
Повідомлень: 9
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
У меня возник вопрос по теме кальяна. Я хочу узнать, где и какой лучше всего купить табак для кальяна. У меня давно не было такого удовольствия, и теперь решил вернуться к этому хобби. Мне важно, чтобы табак был качественным и разнообразным по вкусам. Так что поделитесь своим опытом и порекомендуйте место, где я могу найти хороший выбор табака!
lermontovlermikДата: Субота, 04.11.2023, 16:45 | Повідомлення # 4
Группа: Користувач
Повідомлень: 15
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Рад помочь с выбором табака для кальяна. Я рекомендую обратить внимание на сайт, на котором вы найдете огромный ассортимент табака разных марок и вкусов в Ирпене https://mirk.com.ua/tabak-irpen/ , ведь Магазин Мир Кальянов предлагает высококачественный табак для кальяна, который подходит как для начинающих, так и для опытных курильщиков. В ассортименте есть много интересных вкусов, от фруктовых до десертных, так что вы точно найдете что-то по своему вкусу. На сайте удобный интерфейс, и они доставляют по всей Украине.
sergeyykottДата: Середа, 08.11.2023, 19:38 | Повідомлення # 5
Группа: Користувач
Повідомлень: 6
Репутація:  ±
Статус: Поза мережею
Так на ринку повно варіантів.
Форум » Форум » Селищний » Кальян
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Всі права захищені, при будь-якому використанні ресурсів сайту ссилка на сайт обов'язкова. © 2007-2009Використовуються технології uCoz